Fuar Taşımacılığı

FuarTaşımacılığı

Fuar Taşımacılığı hizmetiyle katılacağınız fuarlarda , etkinliğiniz dünyanın neresinde olursa olsun, kaliteli ve güvenli taşıma hizmeti sunarak, zamanında, çözüm odaklı sonuçlar sunmaktayız.

Öncelikle sizlerin ihtiyaçlarına uygun bir şekilde çalışma yapmaktayız.. Nakliyesi yapılacak ürün ve malzemelerinizin niteliğine uygun taşıma seçenekleri belirlenmektedir.
Nakliye süresince herhangi bir zararın oluşmaması için tüm önlemleri alıyoruz ve sizleri bilgilendiriyoruz. İhtiyaç duyulması halinde depolama hizmeti de sunmaktayız. Nakliyesi yapılacak ürün ve malzemeler bulundukları yerde acentelerimiz
tarafından uygun şekilde paketlenmekte ve yükleme işlemleri yapılmaktadır. Hedef noktaya güvenli bir şekilde kargonuzun teslim edilmesini sağlıyoruz..

Fuar Taşımacılığında ; zaman dilimimizin çok kısıtlı olduğunu ve nakliye kalemlerimizin çok fazla olduğunu biliyoruz. Bizlerin amacı ;fuar taşımacılarınız da sizlere güvenli, hızlı, size özel alternatifler ile kapınızdan fuar alanına kadar olan taşımalarınızda sizlerin yükünü hafifletmeyi hedefliyoruz.

En uygun nakliye hizmeti araştırması,
Yurt dışı gümrükleme hizmeti ( talep edilmesi halinde yurt içi gümrükleme hizmeti)
Fuar alanında indirme, yükleme ve standınıza teslimat hizmetleri
Boşlarınızın depolanma ve taşıma hizmetleri,
Fuar Organizasyonu Teşvik İadesi için gerekli belgelerin verilmesi
Paketleme, ve depolama ( Türkiye ve yurt dışı)
Diğer lojistik hizmetler
Fuar alanında danışmanlık hizmeti
Geri dönüş işlemleri

Hızlı İletişim Formu7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Diğer hizmetlerimizi gördünüz mü ?

Open chat